Металопрокат

Детальніше

Головна / Про компанію

Про компанію

Вас вітає компанія “ЧеркасиЕлеваторТорг”, що представляє власну торгову марку TORG ™

TORG ™ – динамічно розвивається, ми постійно працюємо над розширенням асортименту продукції, поліпшенням якості послуг, що надаються, створенням кращих умов праці для колективу. Ми прагнемо максимально скоротити час обслуговування клієнта і запропонувати кращу модель для співпраці.

Ось уже 25 років наша компанія займає міцні позиції на ринку металопрокату. Ми пропонуємо не тільки великий асортимент продукції провідних металургійних підприємств України, а й надаємо широкий спектр послуг з різання металу в необхідний розмір.

За роки успішної роботи компанія TORG ™ придбала безцінний досвід, завдяки якому, ми не боїмося співпрацювати з самими вимогливими клієнтами.

Ми раді запропонувати Вам не тільки якісний металопрокат за найвигіднішими цінами, але і своєчасну доставку власним транспортом. Наш автопарк дозволяє своєчасно доставити як велику партію металу для оптових покупців, так і невеликі замовлення для приватних клієнтів.

Для замовлення, Ви завжди можете звернутися в наш відділ збуту за багатоканальним телефоном +380 472 515-400 або скористатися онлайн-консультацією на сайті.