Арматура


Детальніше

Головна / Каталог / Арматура

Арматура

Розвиток будівельної індустрії сприяє підвищенню попиту на довгомірний сортовий прокат, а саме стрижневу і дротяну арматуру. Арматура потрібна майже на кожному етапі будівництва. Широкий асортимент дозволяє використовувати її при заливанні фундаментів, для будови гідротехнічних споруд, опорних колон, у виробництві ЗБВ, в каркасному будівництві.НайменуванняЦіна/м.п.м/пСумаКошик
Арматура 10 23.00
₴23.00 Додати
Арматура 12 32.40
₴32.40 Додати
Арматура 14 43.00
₴43.00 Додати
Арматура 16 56.20
₴56.20 Додати
Арматура 18 67.60
₴67.60 Додати
Арматура 20 81.50
₴81.50 Додати
Арматура 22 105.00
₴105.00 Додати
Арматура 25 126.90
₴126.90 Додати
Арматура 32 209.90
₴209.90 Додати
Арматура 6 10.00
₴10.00 Додати
Арматура 8 15.90
₴15.90 Додати

Класифікація арматури

Класифікується арматура по нормативним стандартам – 6 класів міцності, буквена індексація «К» – корозійна стійкість, «С» – зварювальна арматура. Кожен клас характеризується показниками міцності, марками арматурної сталі, відмінністю хімічного складу.

  • За способом виробництва виділяють наступні види арматури: канатна, стрижнева, дротова.
  • За технологією виготовлення арматуру розділяють на гарячекатану (клас А500С) і холоднокатану (клас В500С).
  • За профілем поверхні виділяють: гладку арматуру (клас А1), рифлену арматуру (класи А2, А3, А4, А5).
  • За призначенням – будівельна розподільна, робоча, монтажна за способом виготовлення – гарячекатана стрижнева і холоднотянутая дротова.
  • За способом виготовлення – напружена і ненапружена арматура. По діаметру стрижня – легка (до 12 мм) і важка арматура.

Арматурний прокат випускається в бухтах (мотках) і прутах (стрижнях). Прути виготовляють довжиною від 6 до 12 м мірної і немірної довжини.

Арматура сталева рифлена А3 – вид арматурного прокату виготовляється зі сформованим на поверхні періодичним профілем (арматура періодичного профілю). Сталева рифлена арматура А3 проводиться з низьколегованої конструкційної сталі, з підвищеним вмістом вуглецю, для додання їй більшої пластичності, і марганцю, для підвищення опору корозії. Рифлена арматура А3 широко застосовується в сфері будівництва при виготовленні арматурних каркасів, залізобетонних конструкцій, заливці фундаментів і підлог, при будівництві монолітних будівель і споруд, з метою збільшення їх міцності і жорсткості. Основна сфера застосування рифленою арматури – будівництво, тому її часто називають – будівельна арматура. Будівельна арматура захищає монолітні бетонні конструкції від утворення тріщин і допомагає перерозподіляти навантаження. Залежно від закладених в проектній документації вимог до міцності конструкції, запланованих навантажень, умов експлуатації, застосовується арматурний прокат різного класу і діаметра. Найбільш ходові діаметри рифленого арматурного прокату А3: 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 16 мм.

Арматура А500С виготовлена ​​з гарячекатаної низьковуглецевої сталі з подальшим термозміцненням, що дозволяє знизити кількість легуючих елементів і тим самим істотно здешевити арматуру без погіршення міцності і пластичних властивостей. Термомеханічна обробка поряд з низьким вмістом вуглецю сприяє поліпшенню зварного з’єднання як при дуговому, так і при точковому зварюванні і підвищенню довговічності арматури. Істотною перевагою також є низька собівартість виробництва і, відповідно, низька вартість самої арматури. Використання арматури А500С дає можливість знизити витрати металу на 25%, що на 10% економить робочий час армування. Арматура А500С не втрачає своїх властивостей при температурах до -55 ° C. Вона випускається круглого перетину з серповидним профілем (що дає можливість збільшення кута вигину в порівнянні з кільцевих профілем А35ГС (з 90 ° до 180 °). Може використовуватися в якості монтажних петель. Застосовується для облаштування стрічкових фундаментів, каркасів, армування будь-яких будівельних конструкцій, в тому числі при будівництві висотних монолітних будівель і споруд, а також для влаштування дорожнього покриття.

Компанія «Torg» пропонує купити арматуру за оптимальною ціною з доставкою по Черкасам і області. Замовивши сталеву арматуру у нас, покупець отримає вигідні умови і чітке дотримання термінів доставки.